Bejelentkezés
Fórum
Szervezet
tisztségviselők
tagintézmények
határozatok
alapító okirat
ügyrend
Doktori képzés
doktori iskolák
intézményenként
tudományáganként
azonosító alapján
megszűnt
oktatók
név alapján
kutatási téma szerint
archívum
témakiírások
doktori iskolánként
tudományáganként
kutatási téma szerint
témavezetések
hallgatók keresése
Doktori védések
intézményenként
tudományáganként
név szerint
dátum szerint
doktori iskolánként
Honosított fokozatok
intézményenként
tudományáganként
név szerint
dátum szerint
Habilitációs előadások
intézményenként
tudományterületenként
név szerint
Dokumentumok
nyilvános anyagok
hírek
jogszabályok
útmutatók
Kapcsolatok
elérhetőségünk
partnereink
jelenlegi aktív hallgatók: Gazdaság- és Regionális Tudományok Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Gazdaság- és Regionális Tudományok Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 222 Látható: 101-200
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Khezami Khouloud
Csonka Arnold
2027/08
egyéni
Királyné Kiszely Éva Anikó
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
egyéni
Kiss Vendel
Bakos Izabella Mária
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
társ
Kosztyi Dávid
Fodor Zita Júlia
2024/08
egyéni
Kovács Helga
Komarek Levente
Ritter Krisztián
2024/08
társ
Kövesdi Gréta Mária
Lakner Zoltán Károly
Mezőszentgyörgyi Dávid
2026/08
társ
Kozma Norbert
Vajna Istvánné Tangl Anita
Pataki László
2024/08
társ
Kremer Oliver
Tóth Gergely
2024/08
egyéni
Kukaj Qendresa
Boros Anita
Vértesy László
2025/08
társ
Kurniawan Taufiq
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
egyéni
Lakatos Péter
Makó Csaba
Sasvári Péter
2024/08
társ
Lázár Edit
Szente Viktória
2026/08
egyéni
Lőrinc Balázs
Káposzta József
2025/08
egyéni
Luzón Tandazo Erika Yessenia
Ritter Krisztián
2027/08
egyéni
Ma'ruf Muhammad Imam
Bacsi Zsuzsanna
2025/08
egyéni
Mahmoud Mohamed Moaaz Kabil
Dávid Lóránt Dénes
2024/08
egyéni
Maina Carol Wangari
Koponicsné Györke Diána
2027/08
egyéni
Maina Purity Watetu
Parádi-Dolgos Anett
2026/08
egyéni
Makalima Mzuchumile
Szűcs Csaba
2026/08
egyéni
Mammadli Sabuhi
Temesi István
2025/08
egyéni
Marhadi Marhadi
Taralik Krisztina
2026/08
egyéni
Marquering Arne
Gál Veronika Alexandra
2024/08
egyéni
Martins Sanches Carolina
Fogarassy Csaba
2025/08
egyéni
Mazumder Muhammad Shahadat Hussain
Farkasné Fekete Mária
Nathan Robert Jeyakumar
2024/08
társ
Menich-Jónás Judit
Vajna Istvánné Tangl Anita
2024/08
egyéni
Mezei Martin
Nagyné Molnár Melinda
2026/08
egyéni
Miah Masum
Walter Virág
Szabó-Szentgróti Gábor
2026/08
társ
Miah Md Tota
Erdeiné Késmárki-Gally Szilvia
Farkasné Fekete Mária
2026/08
társ
Mohammed Nuru Siraj
Hágen István Zsombor
2024/08
egyéni
Molnár Dániel
Csonka Arnold
Bareith Tibor
2025/08
társ
Molnár László
Hágen István Zsombor
2028/01
egyéni
Montenegro Hernandez Juan
Varga Mónika
2024/08
egyéni
Morabijouybari Hadigheh
Ritter Krisztián
2025/08
egyéni
Moró Ákos
Szabó Katalin
Szalay Zsigmond Gábor
2027/08
társ
Mousavi Parsaie Seyed Mohammad
Pallás Edit Ilona
Molnár Csilla
2027/08
társ
Mucha László
Totth Gedeon
Vinogradov Sergey
2024/08
társ
Muchiri Martin Kamau
Erdeiné Késmárki-Gally Szilvia
Farkasné Fekete Mária
2025/08
társ
Munnisunker Shivaan
Szalay Zsigmond Gábor
Meyer Natanya
2024/08
társ
Mwirigi Douglas
Borbély Csaba
Farkasné Fekete Mária
2026/08
társ
Nádasy Katalin Bernadett
Kerekes Sándor
2024/08
egyéni
Nagy Bernadett
Horváthné Kovács Bernadett
Nagy Mónika ZIta
2024/08
társ
Nagy Gergely Miklós
Zéman Zoltán
Szalay Zsigmond Gábor
2024/08
társ
Nagy László Bendegúz
Temesi Ágoston
2024/08
egyéni
Nagy Vivien Ágnes
Lakner Zoltán Károly
2024/08
egyéni
Narantsetseg Chamintsetseg
Dunay Anna
Horváth Zoltán
2024/08
társ
Nassar Samia Rasmy
Vasa László
Naárné Tóth Zsuzsanna
2024/08
társ
Nátz Katalin
Szalay Zsigmond Gábor
2025/08
egyéni
Nazaruddin La Ode
Szabó Kinga
Farkasné Fekete Mária
2026/08
társ
Ndirangu Ziporah Wanjiku
Egri Zoltán
2027/08
egyéni
Németh Anna
Szigeti Orsolya
2026/08
egyéni
Ngo Duong Minh
Bozsik Norbert
2025/08
egyéni
Nodayizana Aphiwe
Farkas Tibor
2026/08
egyéni
Nugraha Deni Pandu
Hágen István Zsombor
Farkasné Fekete Mária
2026/08
társ
Nugroho Agus Dwi
Lakner Zoltán Károly
2024/08
egyéni
Ogutu Hellen Millicent Anyago
Bujdosó Zoltán
Szabóné Benedek Andrea
2025/08
társ
Ongango Odunga Sebastian
Szabó Kinga
Szente Viktória
2026/08
társ
Ordonez Lourdes Maria
Lakner Zoltán Károly
2025/08
egyéni
Othieno Abraham Ngondo
Csonka Arnold
2027/08
egyéni
Óvári Zsombor
Köműves Zsolt
2026/08
egyéni
Pálmai László
Köműves Zsolt
2027/08
egyéni
Park Sungyeon
Temesi Ágoston
2026/08
egyéni
Péntek Marianna
Szente Viktória
Benedek Zsófia
2025/08
társ
Pikler Bálint
Csima Ferenc
2025/01
egyéni
Pintér Attila
Szigeti Orsolya
2024/08
egyéni
Pintér Zsófia
Nagy Mónika ZIta
Tóth Katalin
2024/08
társ
Plántek Katalin
Parádi-Dolgos Anett
Bareith Tibor
2025/08
társ
Póka Viktor
Taralik Krisztina
Gyenge Balázs
2025/08
társ
Polishchuk Elizaveta
Bujdosó Zoltán
2024/08
egyéni
Priatmoko Setiawan
Dávid Lóránt Dénes
Bujdosó Zoltán
2024/08
társ
Puri Setioningtyas Widhayani
Dunay Anna
Fodor Zita Júlia
2025/08
társ
Rahmat Al Fauzi
Dávid Lóránt Dénes
Bujdosó Zoltán
2027/08
társ
Robus Steffen
Köműves Zsolt
Walter Virág
2024/08
társ
Saidani Amira
Bozsik Norbert
Novák Tamás
2027/08
társ
Saleem Adil
Sági Judit
Bárczi Judit
2024/08
társ
Sógorka Péter
Csima Ferenc
2026/08
egyéni
Sokhetye Anathi Mihlali
Boros Anita
Vértesy László
2026/08
társ
Soós Anita
Nagyné Pércsi Kinga
Marselek Sándor
2026/08
társ
Sopi Lavdije
Ritter Krisztián
2026/08
egyéni
Sőreg Ádám Pál
Naárné Tóth Zsuzsanna
2024/08
egyéni
Sudibyo Novy Anggraini
Boros Anita
Vértesy László
2026/08
társ
Süle Katalin Elza
Horváthné Kovács Bernadett
2027/08
egyéni
Szabó Janka Klára
Bárczi Judit
Hegedűs Szilárd
2024/08
társ
Szabó-Geletóczki Rita
Rudnák Ildikó
2024/08
egyéni
Szabóné Tóth Éva
Koncz Gábor
2025/08
egyéni
Szakál Dorina
Fehér Orsolya
Gere Attila
2025/01
társ
Szécsi Gabriella
Köműves Zsolt
2028/01
egyéni
Székely Blanka
Erdeiné Késmárki-Gally Szilvia
2026/08
egyéni
Szerb Boglárka
Csonka Arnold
2024/08
egyéni
Szilágyi Szabina
Kovács Attila
Horváth József
2025/08
társ
Taera Edosa Getachew
Lakner Zoltán Károly
2026/08
egyéni
Talukder Saurav Chandra
Temesi Ágoston
2025/08
egyéni
Tarnai-Király Zsófia
Makó Csaba
Urbányi Béla
2024/08
társ
Tatár Emese
Pataki László
Fodor Zita Júlia
2026/08
társ
Teame Tadele Tesfay
Hágen István Zsombor
2026/08
egyéni
Tounekti Ousama
Lakner Zoltán Károly
2024/08
egyéni
Turnai Zsófia
Horváthné Kovács Bernadett
2026/08
egyéni
Turza Brigitta Hajnalka
Hágen István Zsombor
Bringye Bernadett
2028/01
társ
Uslu Sena
Szabó Katalin
Rudnák Ildikó
2027/08
társ
Vágner Viktor
Vajna Istvánné Tangl Anita
2024/08
egyéni
Vajda Gábor István
Zéman Zoltán
Tóth Márk
2025/08
társ
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 222 Látható: 101-200
2024. IV. 17.
ODT ülés
Az ODT következő ülésére
2024. június 14-én, pénteken 10.00 órakor
kerül sor a Semmelweis Egyetem Szenátusi termében (Bp. Üllői út 26. I. emelet).
Minden jog fenntartva © 2007, Országos Doktori Tanács - a doktori adatbázis nyilvántartási száma az adatvédelmi biztosnál: 02003/0001. Program verzió: 2.2358 ( 2017. X. 31. )