Bejelentkezés
Fórum
Szervezet
tisztségviselők
tagintézmények
határozatok
alapító okirat
ügyrend
Doktori képzés
doktori iskolák
intézményenként
tudományáganként
azonosító alapján
megszűnt
oktatók
név alapján
kutatási téma szerint
archívum
témakiírások
doktori iskolánként
tudományáganként
kutatási téma szerint
témavezetések
hallgatók keresése
Doktori védések
intézményenként
tudományáganként
név szerint
dátum szerint
doktori iskolánként
Honosított fokozatok
intézményenként
tudományáganként
név szerint
dátum szerint
Habilitációs előadások
intézményenként
tudományterületenként
név szerint
Dokumentumok
nyilvános anyagok
hírek
jogszabályok
útmutatók
Kapcsolatok
elérhetőségünk
partnereink
jelenlegi aktív hallgatók: Nyelvtudományi Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Nyelvtudományi Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 256 Látható: 1-100
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Tsolmon Baatarzorig
Birtalan Ágnes
2026/08
egyéni
Damásdi Nóra
Gósy Mária
2024/08
egyéni
Nemesi Zsófia Kató
Bartha Csilla
2027/08
egyéni
Németh András
Bóna Judit
2026/08
egyéni
Karádi Gerda
Barta Péter
2025/08
egyéni
Gőcze Borbála
Manherz Károly
2024/08
egyéni
Simonits Tina Olimpia
Pátrovics Péter
2025/08
egyéni
Van Waarden Franciska Anna
Eszenyi Réka
2025/08
egyéni
Tóth Rebeka
Szili Katalin
2024/08
egyéni
Mirieva Nailja
Zoltán András
2024/08
egyéni
Namujiafu Namujiafu
Birtalan Ágnes
2027/08
egyéni
Nagy Illés
Müller Márta
2026/08
egyéni
Juhász Gabriella
Zoltán András
2025/08
egyéni
Gottner Richárd Gábor
Szabó Balázs
2024/08
egyéni
Andrade Molina Christian David
Kálmán Csaba
2025/08
egyéni
Váczi Eszter
Szombathy Zoltán
2025/08
egyéni
Toptsi Jamil Eftim
Csizér Kata
2024/08
egyéni
Nagy Gergő
Péri Benedek
2027/08
egyéni
Nagy Gabriella
Eszenyi Réka
2026/08
egyéni
Hercsuth Éva
Seidl-Péch Olívia
2025/08
egyéni
Ranyme Ghidhaoui
Károly Krisztina
2024/08
egyéni
Gali Kende
Kovács Máté
2026/08
egyéni
Tsegmid Solongo
Teleki Krisztina
2025/08
egyéni
Tóbisz-Hertelendy Réka
Bóna Judit
2024/08
egyéni
Nadeykina Anna
Csizér Kata
2027/08
egyéni
Ma Jiayi
Bartos Huba
2026/08
egyéni
Hegedüs Renáta
Baditzné Pálvölgyi Kata
2025/08
egyéni
Ferkovicsné Vajda Melinda
Bartha Csilla
2024/08
egyéni
Nour Ben Braham
F. Gulyás Nikolett
2026/08
egyéni
Timári Mária Regina
Palkó Gábor
2024/08
egyéni
Muqier Muqier
Birtalan Ágnes
2027/08
egyéni
Harina Ljudmila
Janurik Szabolcs
2025/08
egyéni
Durmus-Honfi Gabriella
Péri Benedek
2025/08
egyéni
Tóth Dóra
Péteri Attila
2025/08
egyéni
Khaing Thet Oo
Dóczi Brigitta
2024/08
egyéni
Macsári Istvánné Szegedi Eszter
Dróth Júlia
2027/08
egyéni
Kürtös Adria Mária
Csizér Kata
2026/08
egyéni
Gyöngyösi Anna
Kálmán Csaba
2025/08
egyéni
Dömötöri-Radenkova Neli Rumenova
Dudás Mária
2024/08
egyéni
Tiszai Sára
Rákos Attila
2025/08
egyéni
Tárik Meszár
Zsom Dorottya
2024/08
egyéni
Liao Minqian
Hamar Imre
2027/08
egyéni
Kovács Dorottya
Baditzné Pálvölgyi Kata
2026/08
egyéni
Dora János Balázs
Pálosi Ildikó Veronika
2024/08
egyéni
Nemes Szilvia
Adamik Béla
2027/08
egyéni
Duc Dung Hoang
Tartsayné Németh Nóra
2026/08
egyéni
Szöllőssy Balázs
Péri Benedek
2025/08
egyéni
Takács Lili Fruzsina
Baditzné Pálvölgyi Kata
2024/08
egyéni
Kovács-Sipos Bíbor Klára
Farkas Tamás
2027/08
egyéni
Janszky-Máriás Nikol
Károly Krisztina
2026/08
egyéni
Gulkhanys Arystanova
Birtalan Ágnes
2025/08
egyéni
Dobos Barna
Krupp József
2024/08
egyéni
Kovács Máté
Farkas Ildikó
2027/08
egyéni
Mahmoud S.S. Fannouna
Katona László
2026/08
egyéni
Szilas Andrea Cecilia
Hamar Imre
2025/08
egyéni
Szücs Zsanett
Dudás Mária
2024/08
egyéni
Konkolyová Natália
Dudás Előd
2027/08
egyéni
Jankovics László
Ferenczi Attila
2026/08
egyéni
Fehérvári Luca
Péteri Attila
2025/08
egyéni
Dobó Levente
Illés Éva
2024/08
egyéni
Behon-Görözdi Dóra
Bakti Mária
2027/08
egyéni
Yasin Khoshhal Delijani
Albert Ágnes
2026/08
egyéni
Szigethy Balázs
Qiuyue Ye
2025/08
egyéni
Szlávik Szilárd
Robin Edina
2024/08
egyéni
Koi László Ádám
Pap Melinda
2027/08
egyéni
Horváth Dávid
Umemura Yuko
2026/08
egyéni
Dobos Mária
Bodó Csanád
2025/08
egyéni
Đelatović Sonja
Heltai Pál
2024/08
egyéni
Alwardat Rami Waleed Salim
den Dikken Marcel
2026/08
egyéni
Wai Yan Min Oo
Vaskó Ildikó
2026/08
egyéni
Szegedy-Maszák Anna
Pohl Uwe
2025/08
egyéni
Szilágyi Orsolya Krisztina
Vaskó Ildikó
2024/08
egyéni
Kipkirui Ruto Leonard
Simon Gábor
2027/08
egyéni
Gájász Enikő
Salát Gergely
2026/08
egyéni
Damdinsuren Purevkhuu
Rákos Attila
2025/08
egyéni
Cseh Lilla Zsófia
Barta Péter
2025/08
egyéni
Keller Zsófia
Farkas Ildikó
2027/08
egyéni
Solomon Owusu Amoh
Szigetvári Péter
2026/08
egyéni
Szebehleczky Borbála Julianna
Horváth László
2024/08
egyéni
Khilola Uralova
Veljanovszki Dávid
2027/08
egyéni
Gágó Zsófia
Szentgyörgyi Rudolf
2026/08
egyéni
Daeli Ritueli
Szabó Éva
2025/08
egyéni
Castillo Jaen Sindy Janeth
Kálmán Csaba
2024/08
egyéni
Kállai Enikő
Farkas Ildikó
2027/08
egyéni
Budiman Arif
Salvi Giampaolo
2026/08
egyéni
Sulyok Kamilla
Robin Edina
2025/08
egyéni
Szabados Laura
Bárdosi Vilmos
2024/08
egyéni
Khalil Mohamad Ali
Szigetvári Péter
2027/08
egyéni
Gacsályi-Tóth Dénes Ádám
Zsom Dorottya
2026/08
egyéni
Csontos Eszter Luca
Szántó Iván
2025/08
egyéni
Bartha Blanka
Raátz Judit
2024/08
egyéni
Tasdemir Nilay Nur
Bóna Judit
2026/08
egyéni
Shili Mariem
Kálmán Csaba
2025/08
egyéni
Stumpf Anna
Péri Benedek
2024/08
egyéni
Janicsek Melinda Rebeka
Dallos Edina
2027/08
egyéni
Gacsályi Anna
Farkas Ildikó
2026/08
egyéni
Csizmadia-Garami Judit
Kuna Ágnes
2025/08
egyéni
Ayed Wijdene
Csizér Kata
2024/08
egyéni
Zala László Sándor
Kósa Gábor
2027/08
egyéni
Shbeeb Firas
G. Kiss Zoltán
2025/08
egyéni
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 256 Látható: 1-100
Minden jog fenntartva © 2007, Országos Doktori Tanács - a doktori adatbázis nyilvántartási száma az adatvédelmi biztosnál: 02003/0001. Program verzió: 2.2358 ( 2017. X. 31. )