jelenlegi aktív hallgatók: Filozófiatudományi Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Filozófiatudományi Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 136 Látható: 1-100
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Ács Bálint Dániel
Beke László
2024/08
egyéni
Ágota Barnabás
Bernáth László
2024/08
egyéni
Alaksa Gábor
Bene László
2027/08
egyéni
Bacová Ildikó
Ordasi Zsuzsanna
2026/08
egyéni
Bácskai-Nagy Barnabás
Kovács András Bálint
2027/08
egyéni
Bagdi Sára
Teller Katalin
2025/08
egyéni
Bainur Yelubayev
Olay Csaba
2024/08
egyéni
Balajthy Boglárka
Seregi Tamás
2025/08
egyéni
Balássy Fanni Eleonóra
Vincze Teréz
2027/08
egyéni
Barki Bálint
Polyák Gábor
2027/08
egyéni
Barkóczi Flóra
György Péter
Bodor Judit
2024/08
társ
Bartal Dóra
Varga Balázs
2026/08
egyéni
Beck Tamás
Ullmann Tamás
Marosán Bence
2024/08
társ
Békési Boglárka
Olay Csaba
Szabó Balázs
2025/08
társ
Benedek Anna
K. Horváth Zsolt
2024/08
egyéni
Bodon Gergely Dávid
Olay Csaba
Sárkány Péter
2027/08
társ
Borsos Bettina
Nemes Zoltán Márió
2025/08
egyéni
Borza Natália
Bárány István
2024/08
egyéni
Bosznainé Lovass Dóra
Radnóti Sándor
2025/08
egyéni
Brown William Joseph
Gyenis Zalán
2024/08
egyéni
Buzási Áron
Olay Csaba
2027/08
társ
Cak?r Somlyai Özge
Polyák Gábor
Hammer Ferenc
2025/08
társ
Csáki-Bertók Sára
Szegedi Mónika
2026/08
egyéni
Cserhalmi Luca
Seregi Tamás
2024/08
egyéni
Czétényi Gellért
Déri Balázs
2025/08
egyéni
Demeczky Ádám Péter
Gács Anna
2025/08
egyéni
Dénes Gergő
Réz Anna
2026/08
egyéni
Donáth Béla
Márton Miklós
2024/08
egyéni
Dudás György
Kodaj Dániel
2027/08
egyéni
Eged Bertalan Dániel
Nemes Zoltán Márió
2026/08
egyéni
Élő Csenge Enikő
Lautner Péter
2024/08
egyéni
Enesey Diána Dorisz
Horváth Orsolya
2027/08
egyéni
Erdei Krisztina
Tatai Erzsébet
2025/08
egyéni
Farkas Ábel
Kovács András Bálint
2027/08
egyéni
Fejes-Jancsó Dorottya
Vajdovich Györgyi
2024/08
egyéni
Finta Szilvia
Szalai Judit
2027/08
egyéni
Fitos Adrián
Popovics Zoltán
2027/08
egyéni
Fodor Dávid
Bene László
Buzási Gábor
2027/08
társ
Forgách Péter
Darida Veronika
2024/08
egyéni
Forgács Nóra Kinga
Margitházi Bea
2027/08
egyéni
Fülöp András
Olay Csaba
Gyenge Zoltán
2026/08
társ
Fülöp Barnabás Béla
Nemes Zoltán Márió
2027/08
társ
Fülöp Tímea
Seregi Tamás
2025/08
egyéni
Füzessy Tamás
E.Szabó László
2024/08
egyéni
Gaján Éva
Müllner András
2026/08
egyéni
Gara Misel Orlandó
Buzási Gábor
2026/08
egyéni
Gerardo Sciarpetti
E.Szabó László
2024/08
egyéni
Gerdesits Pál
Sajó Sándor
Pápai Zsolt
2025/08
társ
Gloviczki Ráhel
Földváry Miklós István
2027/08
egyéni
Grygar Jiří
Bodnár M. István
2027/08
egyéni
Harmati Ferenc
Schmal Dániel
2027/08
egyéni
Hausmann Cecília Barbara
Klein Rudolf
2026/08
egyéni
Herczeg Noémi
Veszprémi Nóra
2025/08
egyéni
Hollós Levente
Olay Csaba
2027/08
társ
Horváth Ágnes
Gosztonyi Ferenc
2024/08
egyéni
Horváth Domonkos
Takács Imre
2027/08
egyéni
Horváth Kata
Polyák Gábor
2027/08
egyéni
Horváth Krisztián
Ullmann Tamás
2026/08
egyéni
Horváth Olivér Endre
Seregi Tamás
2027/08
egyéni
Inotai Balázs Bence
Máté András
2024/08
egyéni
Ismikhanov Teymur
Madarász Judit
Székely Gergely
2025/08
társ
Juhász Anna Mária
Teller Katalin
Nagy Edina
2025/08
társ
Juhász Máté
Boros Gábor
2026/08
társ
Jusztin Péter
Földváry Miklós István
2024/08
egyéni
Kántor Viola
Rényi András
2024/08
egyéni
Kaszás Gábor
Házas Nikolett
2024/08
egyéni
Keppel Márton Péter
Bárány Tibor
2025/08
egyéni
Kéri Dénes
Bernáth László
2024/08
egyéni
Kernács Rebeka
Takács Imre
2027/08
egyéni
Kevei Andrea
Bernáth László
2026/08
egyéni
Kiss Tamás
Klein Rudolf
2025/08
egyéni
Klinec Alexa
Bernáth László
2024/08
egyéni
Köllő Killa
Gelencsér Gábor
2026/08
egyéni
Kolos Marcell Soma
Ullmann Tamás
2024/08
egyéni
Koltai Réka
Hammer Ferenc
2025/08
társ
Konkoly Ágnes Judit
Révész Emese
2025/08
egyéni
Kudron Anna
Hermann Veronika
2025/08
egyéni
Kuhn Barbara
Steiger Kornél
2024/08
egyéni
Kurta Niké
Darida Veronika
2026/08
egyéni
Lagos Cortes Mátyás Bence
Zvolenszky Zsófia
2024/08
egyéni
Léhárt Linda
Tőzsér János
2025/08
egyéni
Lendeczki Kinga Laura
Nagy Edina
2024/08
egyéni
Lenyó Orsolya
Földváry Miklós István
2024/08
egyéni
Lovas Anna
Kodaj Dániel
2027/08
egyéni
Lubianker Dávid
Varga Balázs
2025/08
egyéni
Ludovic Corsini
Szegedi Mónika
2024/08
egyéni
Madár Mária
Rényi András
2024/08
egyéni
Mánfai Melinda Zsuzsanna
Gosztonyi Ferenc
2024/08
egyéni
Margiani Rusudan
Bárány Tibor
2025/08
egyéni
Margittai Zsuzsa Klára
Gosztonyi Ferenc
2024/08
egyéni
Marx Laura
Balogh Brigitta
2024/08
egyéni
Mazán Réka Viktória
Buzási Gábor
2027/08
egyéni
Molnár Zalán Ágoston
Gyenis Zalán
2024/08
egyéni
Morcz Fruzsina
Hammer Ferenc
2024/08
egyéni
Mukta Sunjida
Szalai Judit
2025/08
egyéni
Neumann Saskia Janina
Forrai Gábor
2024/08
egyéni
Nurlan Ibrayev
Lengyel Zsuzsanna Mariann
2024/08
egyéni
Nyilasy Péter Kristóf
Bernáth László
2026/08
egyéni
Oblath Márton
Müllner András
2024/08
egyéni
Orosz Adrienn
Vér Ádám
2024/08
egyéni
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 136 Látható: 1-100