jelenlegi aktív hallgatók: Történelemtudományi Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Történelemtudományi Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 122 Látható: 1-100
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Sztankovszky Varsány
Medgyesy-Schmikli Norbert
2024/08
egyéni
Józsa Judit
Jánokiné Újváry Zsuzsanna
2026/08
egyéni
Győrffy-Villám Zsombor Levente
Tóth Endre
2025/08
egyéni
Havas Gyöngyvér
Rozsnyai József
2024/08
egyéni
Tuna Rita Szilvia
Fröhlich Ida
2025/08
egyéni
Volter Domonkos
Medgyesy-Schmikli Norbert
2027/08
egyéni
Biró András Bence
Schmidt Mária
2027/08
egyéni
Szigeti Judit
Türk Attila
2024/08
egyéni
Kölcze Bettina
Tóth Endre
2024/08
egyéni
Ivanova Patricia
Szymanowski Maciej
2026/08
egyéni
Gulyás Kristóf
Medgyesy-Schmikli Norbert
2025/08
egyéni
Borz Zsófia
Kovács Imre
2024/08
egyéni
Saba Ghinwa
Bertók Gábor
2025/08
egyéni
Török Balázs
Szelke László
2027/08
egyéni
Balogh Gábor
Schmidt Mária
2027/08
egyéni
Ligeti Dániel
Bácskay András
2025/08
egyéni
Gibelin Thibaud
Botos Máté
2027/08
egyéni
Jónás Róbert
Szekér Nóra
2024/08
egyéni
Shiekh AbdAllah Bahaa
Papp Adrienn
2026/08
egyéni
Léhner Zita
Takács Miklós
2024/08
egyéni
Házi Balázs
Szekér Nóra
2025/08
egyéni
Ibrahim Engy Mahrous Fathi
Tüske László
2025/08
egyéni
Teleki Béla István
Szovák Kornél
2027/08
egyéni
Sági György
Tusor Péter
2024/08
egyéni
Péterváry-Szanyi Brigitta
Vass Lóránt
2026/08
egyéni
Langer Dániel Péter
Türk Attila
2025/08
egyéni
Tóth Enikő
Rozsnyai József
2024/08
egyéni
Ali Jaber Ali
Beszédes József
2026/08
egyéni
Richter Éva
Takács Miklós
2024/08
egyéni
Hammer-Nacsa Anett
Fejérdy Gergely Róbert
2026/08
egyéni
Bőr Gabriella
Kiss Attila
2024/08
egyéni
Tarr Linda Alexandra
Kopócsy Anna
2027/08
egyéni
Mnatsakanyan Lilit
Kovács Bálint
2026/08
egyéni
Szabó Krisztián
Kovács Bálint
2024/08
egyéni
Halkó Petra
Schmidt Mária
2026/08
egyéni
Gulyás András Zoltán
Langó Péter
2025/08
egyéni
Ballouk Zeinab
Mende Balázs Gusztáv
2025/08
egyéni
Szabó Alexandra Diána
Bertók Gábor
2027/08
egyéni
Kojima Mikiko
Bencze Ágnes
2026/08
egyéni
Jancsik Balázs
Türk Attila
2025/08
egyéni
Kocsis Anita
Végh András
2024/08
egyéni
Ernyei Katalin
Fejérdy Gergely Róbert
2026/08
egyéni
Dsupin Luca
Kopócsy Anna
2026/08
egyéni
Varol Yaren
Fejérdy Gergely Róbert
2027/08
egyéni
Abo Aljadayel Ataa
Patay-Horváth András
2025/08
egyéni
Récsei Péter
Kovács Bálint
2027/08
egyéni
Dawa Ahmad
Beszédes József
2024/08
egyéni
Ghazaryan Diana
Karen Jallatyan
2026/08
egyéni
Kurucz Barnabás
Ö. Kovács József
2025/08
egyéni
Trembeczki Júlia
Kiss Attila
2026/08
egyéni
Kövecses László Zoltán
Őze Sándor
2025/01
egyéni
Csányi Viktor
Jánokiné Újváry Zsuzsanna
2026/08
egyéni
Virgo-Úsz Cecília
Mezei Balázs
2025/08
egyéni
Pankovits Patrik
Simándi Irén
2027/08
egyéni
Sipos Anna
Kopócsy Anna
2026/08
egyéni
Radák Kálmán
Ö. Kovács József
2025/08
egyéni
Molnár Ádám
Végh András
2024/08
egyéni
Szisz Nóra
Bank Barbara
2026/08
egyéni
Drienyovszki Zsófia
Kopócsy Anna
2024/08
egyéni
Tarpanova Guldana
Bank Barbara
2025/08
egyéni
Szilágyi Béla László
Bank Barbara
2025/08
egyéni
Nagy Zsolt-Szabolcs
Vass Lóránt
2027/08
egyéni
Hammoud Sarah
Vass Lóránt
2024/08
egyéni
Girs Liudmila
Fröhlich Ida
2026/08
egyéni
Szabadváry Tamás Bernát
Tóth Endre
2025/08
egyéni
Horváth Csaba Péter
Őze Sándor
2024/08
egyéni
Szadai Károly
Őze Sándor
2026/08
egyéni
Baldavári Eszter
Rozsnyai József
2024/08
egyéni
Terekbayev Askar
Pintér Károly
2025/08
egyéni
Alshaieb Mohammad Moutaz
Kürtösi Brigitta
2024/08
egyéni
Gazdik Dániel
Elke Hartmann
2025/08
egyéni
Móré Levente
Rozsnyai József
2027/08
egyéni
Veszelovszki Balázs
Fejérdy András Tamás
2024/08
egyéni
Kosztolányi Tímea
Ö. Kovács József
2024/08
egyéni
László Bernadett
Bank Barbara
2026/08
egyéni
Urbán Márta
Ö. Kovács József
2025/08
egyéni
Fábián Eszter Margit
Szakács Béla Zsolt
2027/08
egyéni
Kerekes Margit
Rozsnyai József
2024/08
egyéni
Annár Ágnes
Schmidt Mária
2026/08
egyéni
Szabó Orsolya
Kiss Attila
2025/08
egyéni
Oberling-Jeles Lilla
Kiss Attila
2027/08
egyéni
Szalma Szilárd
Bank Barbara
2024/08
egyéni
Pálinkás Barnabás
Szekér Nóra
2025/08
egyéni
Horváth Olivér
Szelke László
2026/08
egyéni
Wilhelm Ákos Sándor
Langó Péter
2027/08
egyéni
Csókás Máté
Zsinka László
2027/08
egyéni
Mészáros Diána Szimonetta
Szakács Béla Zsolt
2025/08
egyéni
Jakab Péter
Bank Barbara
2027/08
egyéni
Koós Levente
Müller Rolf
2024/08
egyéni
Ismail Maha
Patay-Horváth András
2026/08
egyéni
Baslan Desbina
Langó Péter
Abdulkarim Maamoun
2026/08
társ
Hamed Yazan
Patay-Horváth András
Abdulkarim Maamoun
2025/08
társ
Zain Eddin Amal Jad Alkarim
Vass Lóránt
Abdulkarim Maamoun
2024/08
társ
Baraki Shady
Langó Péter
Abdulkarim Maamoun
2026/08
társ
Al Bashir Yazan
Vass Lóránt
Abdulkarim Maamoun
2024/08
társ
Zear Asem
Papp Adrienn
Abdulkarim Maamoun
2024/08
társ
Nader Daniel
Langó Péter
Abdulkarim Maamoun
2024/08
társ
Abou Rodin Khalil
Vass Lóránt
Abdulkarim Maamoun
2024/08
társ
Al Khleaf Hazem
Major Balázs
Abdulkarim Maamoun
2025/08
társ
Földváry Zsolt
Szekér Nóra
Andreides Gábor
2027/08
társ
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 122 Látható: 1-100