Bejelentkezés
 Fórum
 
 
Hallgatói adatlap
 Nyomtatási kép
Személyes adatok
Szikszai Márton
név Szikszai Márton
születési év 1989
intézmény neve Debreceni Egyetem
doktori iskola DE Matematika- és Számítástudományok Doktori Iskola
Témavezetés
témavezető Hajdu Lajos
vezetés módja egyéni
fokozat PhD
a képzés kezdete 2013
abszolutóriumot szerzett (év, hónap) 2016/08
Közlemények
2017

I Pink, M Szikszai: A Brocard-Ramanujan-type equation with Lucas and associated Lucas sequences, GLASNIK MATEMATICKI 2017: p. 1.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
nyelv: angol
2016

Andrej Dujella, Matija Kazalicki, Miljen Mikic, Márton Szikszai: There are infinitely many rational Diophantine sextuples, INTERNATIONAL MATHEMATICS RESEARCH NOTICES 2017: (2) pp. 490-508.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
független idéző közlemények száma: 5
nyelv: angol
DOI 
2016

Lajos Hajdu, Shanta Laishram, Márton Szikszai: Perfect powers in products of terms of elliptic divisibility sequences, BULLETIN OF THE AUSTRALIAN MATHEMATICAL SOCIETY 94: (3) pp. 395-404.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
független idéző közlemények száma: 1
nyelv: angol
URL 
2015

L Hajdu, M Szikszai: Common factors in series of consecutive terms of associated Lucas and Lehmer sequences, FIBONACCI QUARTERLY 53: (3) pp. 221-229.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
nyelv: angol
URL 
2015

Zoltán Gál, Ágnes Nagy, Márton Szikszai, György Terdik: Stochastic modeling of Wireless Networks, In: ICAI 2014: Proceedings of the 9th International Conference on Applied Informatics, vol. 1-2.Eger, Magyarország, 2014.01.29-2014.02.01. Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola (EKTF), pp. 195-201. Kiadvány: Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola (EKTF), 2015.
dokumentum típusa: Konferenciacikk/Előadás vagy poszter cikke
nyelv: angol
Teljes szöveg 
2014

Lajos Hajdu, Márton Szikszai: On common factors within a series of consecutive terms of an elliptic divisibility sequence, PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN 84: (1-2) pp. 291-301.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
nyelv: angol
URL 
2012

L Hajdu, M Szikszai: On the GCD-s of k consecutive terms of Lucas sequences, JOURNAL OF NUMBER THEORY 132: pp. 3056-3069.
dokumentum típusa: Folyóiratcikk/Szakcikk
független idéző közlemények száma: 1
nyelv: angol
URL 
a legjelentősebbnek tartott 10 közleményre kapott független hivatkozások száma:
Tudománymetriai adatok
Tudományos közlemény- és idézőlista mycite adattárban
a 10 válogatott közlemény közé kiválasztható közleményeinek száma:
7
összes tudományos és felsőoktatási közleményének száma:
7
kiválasztható monográfiák és szakkönyvek:
0
monográfiák és szakkönyvek száma melyben fejezetet/részt írt:
 
összes tudományos közleményének és alkotásainak független idézettségi száma:
7
Kutatás
kutatási terület Rekurzív sorozatok oszthatósági és diofantikus tulajdonságai. Diofantikus halmazok elemszáma. Algebrai görbék.
jelenlegi kutatásainak tudományága matematika- és számítástudományok

 
Minden jog fenntartva © 2007, Országos Doktori Tanács - a doktori adatbázis nyilvántartási száma az adatvédelmi biztosnál: 02003/0001. Program verzió: 2.2358 ( 2017. X. 31. )