jelenlegi aktív hallgatók: Irodalomtudományi Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Irodalomtudományi Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 159 Látható: 1-100
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Hajdu Ildikó
Molnár Dávid
2027/08
egyéni
Kiszely Zsófia Borbála
Lénárt Tamás
2024/08
egyéni
Zságer László Zsolt
Kenyeres János
2026/08
egyéni
Bánki Benjámin
Kulcsár-Szabó Zoltán
2027/08
egyéni
Linszky Franciska Veronika
Péteri Éva
2025/08
egyéni
Sziráki Sarolta
Bónus Tibor
2027/08
egyéni
Sápi Dóra
Timár Andrea
2025/08
egyéni
Muhari Patrik Krisztián
Vitekné Balogh Piroska
2027/08
egyéni
Fancsali Róbert
Nagy Levente
2024/08
egyéni
Taródi Laura Luca
Lénárt Tamás
2026/08
egyéni
Leitgéb Mária
Bibor Máté
2025/08
egyéni
Grunwald Marie-Therese
Szlukovényi Katalin
2027/08
egyéni
Veréb Árnika
Gintli Tibor
2024/08
egyéni
Bálint Bernadett
Bónus Tibor
2027/08
egyéni
Csépánné Szatmári Szabina
Lebovics Viktória
2025/08
egyéni
Szinok Bianka
Bárth Dániel
2027/08
egyéni
Bouaamri Asmaa
Hajdu Ágnes
2024/08
egyéni
Mészáros Éva
Velich Andrea
2025/08
egyéni
Molnár Annamária
Pikli Natália
2027/08
egyéni
Kardos Helga
Tószegi Zsuzsanna
2026/08
egyéni
Bairaboina Lachaiah
Hajdu Ágnes
2026/08
egyéni
Farkas Flóra
Kiss Farkas Gábor
2025/08
egyéni
Zalatnay Lídia Katalin
Vitekné Balogh Piroska
2024/08
egyéni
Pertics Gergő
Gintli Tibor
2024/08
egyéni
Chikány Judit
Szilágyi Márton
2025/01
egyéni
Császár Irma Tímea
Vincze Ferenc
2025/08
egyéni
Szemigán Dorottya Henrietta
Palkó Gábor
2027/08
egyéni
Qi Lijun
Bollobás Enikő
2024/08
egyéni
Rózsás Dániel
Masát András
2025/08
egyéni
Molnár Cintia
Kiss Farkas Gábor
2027/08
egyéni
Áder Éva Zsuzsanna
Vincze Ferenc
2024/08
egyéni
Kodácsi Boglárka
Molnár Gábor Tamás
2026/08
egyéni
Vigyikán Villő
Devescovi Balázs
2026/08
egyéni
Farbod Kamgar
Csík Tibor
2027/08
egyéni
Suszta Laura
Vassányi Miklós
2024/08
egyéni
Czumft Réka Ágnes
Szabó Tünde
2024/08
egyéni
Halász Albert
Hajdu Ágnes
2027/08
egyéni
Antal Áron
Vitekné Balogh Piroska
2027/08
egyéni
Bordás Máté
Kulcsár-Szabó Zoltán
2025/08
egyéni
Szabadhegyi Anna
Kelemen Pál
2027/08
egyéni
Alali Abdulhalem Salam
Federmayer Éva
2024/08
egyéni
Horváth Árpád
Lukács István
2025/08
egyéni
Máté Gabriella Zita
Simon Attila
2027/08
egyéni
Horváth Andor Márton
Seláf Levente
2024/08
egyéni
Sándor Krisztina
Fried Ilona
2026/08
egyéni
Enyedi Ágnes
Bárth Dániel
2027/08
egyéni
Horváth Janka Júlia
Egedi-Kovács Emese
2024/08
egyéni
Soós Mária Erika
Hajdu Ágnes
2027/08
egyéni
Fülöp Dorottya
Szilágyi Márton
2025/08
egyéni
Andl-Beck Boróka
Timár Andrea
2027/08
egyéni
Veszely Anna
Laczházi Gyula
2025/08
egyéni
Dézsi Fruzsina
Imre Zoltán
2025/08
egyéni
Shahd Abd El Majid Abd Allah Qazzaz
Szabó Éva Eszter
2027/08
egyéni
Farima Marina
Hegyi Pál
2024/08
egyéni
Lipták Noémi
Vassányi Miklós
2025/08
egyéni
Kiss Júlia
Józan Ildikó
2024/08
egyéni
Deák-Takács Szilvia
Eisemann György
2027/08
egyéni
Garai Judit Eszter
Imre Zoltán
2024/08
egyéni
Nabavi Seyed Hossein
Molnár Gábor Tamás
2025/08
egyéni
Bobák Szilvia
Smid Mária Bernadett
2024/08
egyéni
Sőregi Anna
Csörsz Rumen István
2026/08
egyéni
Beke Zsolt
Pikli Natália
2024/08
egyéni
Szilák Flóra
Bartal Mária
2025/08
egyéni
Rivallo Pena Daniel
Báder Petra
2027/08
egyéni
Iqra Nasim
Bollobás Enikő
2024/08
egyéni
Endewy Hadeel
Nyusztay Iván
2026/08
egyéni
Maior Máté
Kulcsár-Szabó Zoltán
2025/08
egyéni
Kovács Luca Lídia
Bollobás Enikő
2027/08
egyéni
Horváth Dániel
Hegyi Pál
2024/08
egyéni
Galih Aulia Puspaning
Hajdu Ágnes
2026/08
egyéni
Locker Dávid Mátyás
Gintli Tibor
2026/08
egyéni
Czakóné Gacov Katalin
Kiszl Péter
2027/08
egyéni
Bocskor-Salló Lilla
Kulcsár Szabó Ernő
2025/08
egyéni
Czinege-Panzova Annamária
Mann Jolán
2027/08
egyéni
Orosz Adrienn
Bibor Máté
2024/08
egyéni
Somogyvári Csendike
Deres Kornélia
2024/08
egyéni
Fehér Réka Dorottya
Benczik Vera
2025/08
egyéni
Kalmár Balázs
Imre Zoltán
2025/08
egyéni
Rákóczy Krisztina Fanni
Seláf Levente
2027/08
egyéni
Touihri Rabeb
Szabó Éva Eszter
2024/08
egyéni
Rácz Lilian
Remport Eglantina
2026/08
egyéni
Havassy Réka
Menczel Gabriella
2025/08
egyéni
Kamal Al Haffar Hasan
Timár Andrea
2027/08
egyéni
Wulf Sámuel Sebastian
Soós Anita
2024/08
egyéni
Bocsik Balázs Tamás
Vitekné Balogh Piroska
2026/08
egyéni
GRACZA Krisztina Orsolya
Réthelyi Orsolya
2024/08
egyéni
Csímár Péter
Seláf Levente
2025/08
egyéni
Sturcz Noémi Regina
Csörsz Rumen István
2027/08
egyéni
Varga Anett
Bibor Máté
2024/08
egyéni
Gerevich András Tibor
Zsadányi Edit
2025/08
egyéni
Pfeiffer Tamás István
Tverdota György
2025/01
egyéni
Kovács Viktor
Szilágyi Márton
2025/08
egyéni
Rákóczi Anna Vaszilia
Menyhárt Krisztina
2027/08
egyéni
Said Sali
Pikli Natália
2024/08
egyéni
Pisano Alessandro
Fried Ilona
2026/08
egyéni
Németh Sámson Győző
Gergye László
2025/08
egyéni
Horváth Noémi
Csík Tibor
2027/08
egyéni
Blaszczyk-Zakor Ilka
Várnai Dorota
2024/08
egyéni
Meiszterics Adrienn Dorina
Lénárt Tamás
2026/08
egyéni
Bogár Ildikó Mónika
Kiss Szemán Róbert
2027/08
egyéni
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
Találatok: 159 Látható: 1-100