jelenlegi aktív hallgatók: Gazdaság- és Regionális Tudományok Doktori Iskola
idén abszolutóriumot szerző hallgatók kihagyása
jelenlegi aktív hallgatók: Gazdaság- és Regionális Tudományok Doktori Iskola
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 217 Látható: 1-100
hallgató neve
témavezető
társ témavezető
abszolutórium várható hónapja
vezetés módja
Ctitor Mihaela
Suhajda Csilla Judit
2026/08
egyéni
Makalima Mzuchumile
Szűcs Csaba
2026/08
egyéni
Fűrész Edina
Tóth Krisztina
2024/08
egyéni
Városi Klára
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
egyéni
Pintér Attila
Szigeti Orsolya
2024/08
egyéni
Weber Dennis
Varga Mónika
2024/08
egyéni
Vágner Viktor
Tangl Anita
2024/08
egyéni
Bujáki János
Vinogradov Sergey
2024/08
egyéni
Bayramov Tofig
Bozsik Norbert
2026/08
egyéni
Montenegro Hernandez Juan
Varga Mónika
2024/08
egyéni
Imani Bashokoh Mahdi
Tóth Gergely
2027/08
egyéni
Fejér Gabriella
Borbély Csaba
2027/08
egyéni
Marquering Arne
Gál Veronika Alexandra
2024/08
egyéni
Kaden Klaus-Peter
Bozsik Norbert
2027/08
egyéni
Csizmadia Adrián
Bareith Tibor
2024/08
egyéni
Katona-Varga Lívia
Parádi-Dolgos Anett
2027/08
egyéni
Sopi Lavdije
Ritter Krisztián
2026/08
egyéni
Kremer Oliver
Tóth Gergely
2024/08
egyéni
Akbour Salima
Szente Viktória
2027/08
egyéni
Farkas Tamás Péter
Borbély Csaba
2027/08
egyéni
Hammerl Laszlo
Bánkuti Gyöngyi
2024/08
egyéni
Khezami Khouloud
Csonka Arnold
2027/08
egyéni
Adeleye Oluwakemi Rachael
Farkas Tibor
2025/08
egyéni
Hizó Ferenc Krisztián
Kerekes Sándor
2024/08
egyéni
Berecz Edina
Fehér Orsolya
2026/08
egyéni
Aiupova Nurgul Bakytbekovna
Lencsés Enikő
2026/08
egyéni
Abdeljawad Nour Salah
Nagy Imre
2024/08
egyéni
Hlel Nawel
Szente Viktória
2027/08
egyéni
Valisoylu Vusal
Erdeiné Késmárki-Gally Szilvia
2025/08
egyéni
Nádasy Katalin Bernadett
Kerekes Sándor
2024/08
egyéni
Habtamu Mossie
Egri Zoltán
2027/08
egyéni
Királyné Kiszely Éva Anikó
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
egyéni
Ahmed Amanj Mohamed Ahmed
Hágen István Zsombor
2026/08
egyéni
Wikurendra Edza Aria
Nagy Imre
2024/08
egyéni
Maina Carol Wangari
Koponicsné Györke Diána
2027/08
egyéni
Ordonez Lourdes Maria
Lakner Zoltán Károly
2025/08
egyéni
Turnai Zsófia
Horváthné Kovács Bernadett
2026/08
egyéni
Juhász Bálint
Káposzta József
2024/08
egyéni
Alnizami Mohamed
Bánkuti Gyöngyi
2027/08
egyéni
Szerb Boglárka
Csonka Arnold
2024/08
egyéni
Molnár László
Hágen István Zsombor
2028/01
egyéni
Brlás-Molnár Zsuzsanna
Bozánné Békefi Emese
2027/08
egyéni
Németh Anna
Szigeti Orsolya
2026/08
egyéni
Bori Tamás
Fogarassy Csaba
2024/08
egyéni
Gelencsér Martin
Szabó-Szentgróti Gábor
2024/08
egyéni
Domján Róbert
Bujdosó Zoltán
2028/01
egyéni
Óvári Zsombor
Köműves Zsolt
2026/08
egyéni
Imam Hasina
Lakner Zoltán Károly
2027/08
egyéni
Morabijouybari Hadigheh
Ritter Krisztián
2025/08
egyéni
Alaskarova Yelena
Daróczi Miklós
2024/08
egyéni
Galló Györgyné
Kenderfi Miklós
2028/01
egyéni
Gergely Laura
Tóth Márk
2027/08
egyéni
Martins Sanches Carolina
Fogarassy Csaba
2025/08
egyéni
Kosztyi Dávid
Fodor Zita Júlia
2024/08
egyéni
Hamza Csaba Jenő
Szabóné Benedek Andrea
2028/01
egyéni
Greutter Zoltán
Varga Erika
2027/08
egyéni
Sógorka Péter
Csima Ferenc
2026/08
egyéni
Yakubu Barnabas Nuhu
Ritter Krisztián
2024/08
egyéni
Durmishi Lediane
Farkas Tibor
2027/08
egyéni
Hadi Abdul
Prihoda Emese
2025/08
egyéni
Keresztes Sándor
Hágen István Zsombor
2028/01
egyéni
Bányai Attila
Tóth Márk
2027/08
egyéni
Wu Jingjing
Rudnák Ildikó
2024/08
egyéni
Ngo Duong Minh
Bozsik Norbert
2025/08
egyéni
Menich-Jónás Judit
Tangl Anita
2024/08
egyéni
Tounekti Ousama
Lakner Zoltán Károly
2024/08
egyéni
Hebeny-Fuchs Orsolya
Köműves Zsolt
2028/01
egyéni
Bérces Bence
Csonka Arnold
2026/08
egyéni
Szécsi Gabriella
Köműves Zsolt
2028/01
egyéni
Abu Tayeh Hashem Sattam Nayif
Tóth Gergely
2025/08
egyéni
Nugroho Agus Dwi
Lakner Zoltán Károly
2024/08
egyéni
Bannour Nawres
Varga Erika
2027/08
egyéni
Sőreg Ádám Pál
Naárné Tóth Zsuzsanna
2024/08
egyéni
Gulyás Szabina
Köműves Zsolt
2028/01
egyéni
Gordos Bianka
Boros Anita
2026/08
egyéni
Pikler Bálint
Csima Ferenc
2025/01
egyéni
Antal Sándor
Bujdosó Zoltán
2026/08
egyéni
Hasan Md Abu
Temesi Ágoston
2027/08
egyéni
Székely Blanka
Erdeiné Késmárki-Gally Szilvia
2026/08
egyéni
Talukder Saurav Chandra
Temesi Ágoston
2025/08
egyéni
Grund Szabina
Boros Anita
2026/08
egyéni
Mohammed Nuru Siraj
Hágen István Zsombor
2024/08
egyéni
Cherono Vivian
Szűcs Csaba
2027/08
egyéni
Villei-Pribék András Gábor
Némediné Kollár Kitti
2026/08
egyéni
Othieno Abraham Ngondo
Csonka Arnold
2027/08
egyéni
Nátz Katalin
Szalay Zsigmond Gábor
2025/08
egyéni
Varga Orsolya
Ritter Krisztián
2026/08
egyéni
Mahmoud Mohamed Moaaz Kabil
Dávid Lóránt Dénes
2024/08
egyéni
Ndirangu Ziporah Wanjiku
Egri Zoltán
2027/08
egyéni
Lőrinc Balázs
Káposzta József
2025/08
egyéni
Mezei Martin
Nagyné Molnár Melinda
2026/08
egyéni
Hamza Khadija Aya
Rudnák Ildikó
2024/08
egyéni
Kurniawan Taufiq
Khademi-Vidra Anikó
2027/08
egyéni
Teame Tadele Tesfay
Hágen István Zsombor
2026/08
egyéni
Győváriné Tumpek Gabriella
Kenderfi Miklós
2025/08
egyéni
Lázár Edit
Szente Viktória
2026/08
egyéni
Gulya Mátyás
Bujdosó Zoltán
2026/08
egyéni
Taera Edosa Getachew
Lakner Zoltán Károly
2026/08
egyéni
Akter Shahnaj
Lakner Zoltán Károly
2025/08
egyéni
Dajka Máté Ferenc
Káposzta József
2026/08
egyéni
Adatok exportálása CSV formátumban.
Alapértelmezett rendezés visszaállítása
1
101
201
Találatok: 217 Látható: 1-100